GERİ DÖN:  

PLASTİK BORU HİDROLİK ALIN KAYNAK MAKİNELER / SM630 PLASTİK BORU HİDROLİK ALIN KAYNAK MAKİNESİ

SM630 PLASTİK BORU HİDROLİK ALIN KAYNAK MAKİNESİ
  • 32 Bar’a kadar PE – PP – PVDF boru ve fittings’lerin 315 – 355 – 400 – 450 – 500 – 560 – 630 mm çaplarının kaynağında kullanılır.
  • ISO 12176 – 1 uluslararası standartlara uygun olarak operasyonel en kısa kuruluma sahip, güçlü, kolay ve seri kaynak imkanı sağlar.
  • Hafif yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar.
  • Maksimum çalışma basıncı 150 Bar olarak dizayn edilmiştir.
  • -10 C° ~+40 C° ortam sıcaklığında çalıştırılmaya uygundur.

   SM630 Alın Kaynak Makine Gövdesi

   Ana gövde, üzerinde bulunan iki adet hareketli ve iki adet sabit kelepçe ile kaynak işlemi yapılacak plastik borulara destek olarak, sabitlenmesini ve merkezlenmesini sağlamaktadır.

   Sisteme hidrolik basınç kuvveti uygulanır. Taşıyıcı mil üzerinde bulunan iki adet piston ile bu kuvvet hareketli kelepçeleri ileri ve geri yönlendirerek, kaynak işleminin gerçekleşmesi için gereken hareketi sağlar.

   SM630 Alın Kaynak Makine Traşlayıcısı

   Sağ ve sol tarafında bulunan iki döner kanat ve bu kanatlar üzerinde bulunan kesici bıçaklar ile ana gövde üzerine sabitlenmiş ve merkezlenmiş boruların, ısıtma işleminden önce alın temizliğini yapan ve ısıtmaya hazır hale getiren alın kaynak makinası elemanıdır.

   Traşlayıcının döner hareketi, üzerinde bulunan motor ve redüktör grubu tarafından sağlanır.

   SM630 Alın Kaynak Makinesi traşlama ünitesi çapaksız ve birbirine paralel boru yüzeyleri oluşturur.

   SM630 Alın Kaynak Makine Isıtısıcı

   Traşlama işlemi ile istenilen pürüzlülüğe getirilen boru alın yüzeylerini ısıtma plakasıyla ısıtarak birleştirme işlemine hazırlayan alın kaynak makinesi elemanıdır.

   Isıtıcının ısı derece ayarı ısıtıcı plakası üzerinde bulunan dijital ısı ayar termostatı ile yapılmaktadır.

   SM630 Alın Kaynak Makine Hidrolik ve Elektrik Kontrol Ünitesi

   Elektrik ve hidrolik kontrol ünitesi; makinenin çalışması için gerekli olan elektriği ısıtıcı ve tıraşlayıcıya hidrolik basıncı ise ana makineye; kontrol ünitesi el kumandası vasıtası ile çalıştırılır.

   El kumandasının üzerinde dört buton ve bir anahtar vardır. Butonlar hareketli kıskaçları ileri ve geri hareket, anahtar ise tıraşlayıcıyı çalıştırır

   SM630 Alın Kaynak Makine Muhafaza Kutusu

   Muhafaza ve destek kutusu, ısıtıcının ısı kaybını önler ve tıraşlayıcı, ısıtıcıya destek olarak dışarıdan gelecek etkilere karşı (darbe, su, vb.) korur.

 • Siparişlerinizi aşağıdaki sipariş formundan verebilirsiniz.

Ürün Adı : SM630 PLASTİK BORU HİDROLİK ALIN KAYNAK MAKİNESİ