Şirket Profilimiz

Firmamız 20 yılı aşkın iş tecrübesiyle faaliyete geçmiştir. İlk kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yüksek kalite ve hassasiyetle uygun optimal fiyatı benimsemiş ve tüm piyasanın dikkatini üzerine toplamıştır.Firmamız CNC makina parkuruyla (punch, kesim,büküm vb.) yüksek kaliteli metal işleme (sac,paslanmaz vb.) üretim ve hizmetini sağlamaktadır. Üretim yelpazemizi Elektrofüzyon Kaynak Makineleri, Data Logger, El Extrüderi, Alın Kaynak Makineleri ve Polietilen Fitingler oluşturmaktadır. Yakın zaman içinde hedefimiz ülke ve ülke sınırları dışında üretimin en büyük yüzdesine hakim olmaktır. Bu dogrultuda çalışmayı sürdürmekteyiz. Herkesle çalışma imkanı yakalama hedefimize en hızlı şekilde ulaşacağımızı umuyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GÜÇ SENDE...

Elektrofüzyon Nedir?

Elektrofüzyon, elektrik akımı aracılığı ile ısıtma işlemi uygulanarak kaynak yapma metodudur. Bu metotta belirlenen parçalara uygun olan değerlerde elektrik akımı uygulayarak ek parçayı (manşon) ısıtır. Erime noktalarına kadar ısıtılan parçalar ek parça (manşon) sayesinde birbirine sabitlenir. Sabitleme öncesi uygulamanın işlemin yapılacağı parçaların eriyik halde olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem öncesinde makinelerin gerekli akımı verebileceğinden emin olunmalıdır. Belirlenen parçaların eriyik hale gelmeden sabitlenme durumuna getirilmemesi gerekir çünkü bu neticede başarısız bir sonuç elde edilir. Elde edilecek olan başarısız sonuçlar hem verilen emeğin hem de yapılan masrafların boşa çıkarılması gibi tatsız bir durum doğurur. Bu sebeple bu işlemimizin her aşamasında çok dikkatli olunmalıdır.

Elektrofüzyon Kaynak Makinesi Nedir?

Elektrofüzyon kaynak makinesi, 20-1600 mm çapındaki HDPE-PP-PVDF boruların ve 10-32 bar'a kadar olan elektrofüzyon bağlantı parçalarının kaynağında kullanılan bilgisayar kontrollü makinelerdir. Bu makineler, IS ...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Uğur Mumcu Mah. 2124. Sok. No:7-9 İç Kapı No:5
Sultangazi / İSTANBUL

Tel : +90 (212) 667 37 05

Gsm : +90 (507) 773 81 98

E-Mail : info@sturdymachine.com